cepex

cepex

 

برند اسپانیایی معتبر Cepex (متعلق به گروه Fluidra) تولیدکننده شیرآلات و اتصالات صنعت پایپینگ است. این شرکت با حضور بیش از سی سال سابقه در بازار، قادر به تامین و تجهیز صنایع و جلب رضایت صد در صدی نیازهای مشتریان است.

Cepex با تکیه بر اعتبار ناشی از جلب اعتماد و پشتیبانی مشتریان، در حال حاضر یکی از برترین تولیدکنندگان اروپایی شیرآلات و اتصالات پلاستیکی است و موفق شده تا شبکه توزیع تخصصی خود را در سطح جهان برقرار نماید.

بزرگترین تولیدکننده شیرآلات و اتصالات ترموپلاست، سیپکس اسپانیا

شیرآلات ترموپلاستیک با توجه به مقاومت خیلی بالایی که در محیط‌های اسیدی و قلیایی دارند باعث کاهش هزینه و بهره‌وری در انواع صنایع می‌شوند.

شیرآلات سیپکس در دو طیف تولید می‌شوند که طیف اول شیرآلات استاندارد و industrial هستند که غالبا برای تصفیه‌خانه‌های آب شهری، فاضلاب‌های صنعتی و تاسیسات استخرها استفاده می‌شوند و طیف دوم سری اکستریم هستند که کاربرد فوق العاده‌ای در صنایع بالادستی همچون نفت و گاز و پتروشیمی، فرآوری شیمیایی، نیروگاه‌های سیکل ترکیبی و صنایع معدنی دارند.

محصولات سیپکس

خانواده شیرهای قطع و وصل توپی (چسبی، دنده ای، فلنجدار و اهرمی)
انواع شیرهای قطع و وصل پروانه ای (اهرمی و گیربکسی)
شیرهای با عملگر برقی و بادی
شیرهای یکطرفه (توپی، فلنجدار، تک پلیت و سوپاپی)
شیرهای تنظیمی دیافراگمی سری اکستریم (محرک دستی و برقی)

نکات مهم فنی محصولات سیپکس اسپانیا

شیرهای توپی

سایز : DN15-DN100
فشار کاری : PN16 – PN10
جنس : PVC-U/ PVC-C/ PP-H/ PVDF/ ABS
عملگرها : دستی ، برقی ، پنوماتیک

شیرهای پروانه ای

سایز: DN40-DN300
فشار کاری: PN10-PN6
جنس: PVC-U/ PVC-C/ PP-H/ PVDF/ ABS
عملگرها : دستی ، برقی ، پنوماتیک

شیرهای دیافراگمی

سایز : DN15 – DN50
فشار کاری : PN10
جنس : PVC-U/ PVC-C/PP-H
عملگرها : دستی و پنوماتیک
استانداردها : DIN, ANSI, BSI

شیرهای خاص

شرکت Cepex برای نیازهای ویژه مشتریان راهکارهای اختصاصی و محصولات خاص ارائه می‌کند. کافی است که الزامات پروژه را از نظر فشار کاری، دما، قطر و یا مقاومت شیمیایی و هر چیزی که به‌طور استاندارد در بازار نمی‌یابید، اعلام کنید. Cepex قادر به طراحی و تولید محصول ویژه‌ای است که نیازهای پروژه شما را تامین خواهد کرد.

محصولات سیپکس

شیر پروانه ای ویفری اهرمی و گیربکسی Cepex
شیر پروانه ای ویفری اهرمی و گیربکسی Cepex
شیر پروانه ای ویفری Cepex
شیر پروانه ای ویفری Cepex
شیر پروانه ای ویفری با عملگر بادی Cepex
شیر پروانه ای ویفری با عملگر بادی Cepex
شیر بال ولو Cepex
شیر بال ولو Cepex
شیر بال ولو با عملگر بادی و برقی Cepex
شیر بال ولو با عملگر بادی و برقی Cepex
اتصالات Cepex PVC
اتصالات Cepex PVC
شیر Cepex
شیر Cepex
شیر Cepex
شیر Cepex
شیر دیافراگمی Cepex
شیر دیافراگمی Cepex
شیر دیافراگمی Cepex
شیر دیافراگمی Cepex
شیر پروانه ای Cepex
شیر پروانه ای Cepex
شیر پروانه ای Cepex
شیر پروانه ای Cepex
شیر Cepex
شیر Cepex
شیر Cepex
شیر Cepex
شیرهای پروانه ای Cepex
شیرهای پروانه ای Cepex
شیر بال ولو Cepex
شیر بال ولو Cepex
شیر بال ولو Cepex
شیر بال ولو Cepex

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات سیپکس، استعلام قیمت و همچنین سفارش محصول مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

حرفه‌ای‌های صنعت پایپینگ

برای بقا در بازارهای امروز، شرکت‌ها ملزم به پاسخگویی سریع به نیازهای متغیر مشتریان هستند. Cepex با پشتوانه تحقیق و توسعه پیوسته و نوآوری ‌هایی که نتیجه آنالیز سیستماتیک بازار است، متعهد به ارائه محصولات و راهکارهای منطبق با نیازهای خاص مشتریان است.

کیفیت و محیط زیست

فرآیندهای تولید شیرآلات Cepex تحت نظارت کیفی یکپارچه و دارای مجوز ISO 9001 است. محصولات تحت کنترل‌های دقیق از جمله بررسی و صحت سنجی مواد اولیه کلیه انواع شیرآلات صنعتی تولید می‌شوند. این شرکت همچنین موفق به اخذ گواهینامه‌ های کیفی از چندید موسسه بین ‌المللی معظم در سطح بی‍ن ‌المللی شده است.
علاوه بر کنترل دقیق کیفیت محصولات جهت انطباق با استانداردهای بین‌ المللی، نیروی انسانی مجرب این مجموعه نیز به طور پیوسته در حال آموزش و به‌‌روزرسانی دانش و روش‌های تولید هستند.

Cepex ضمن توجه و احترام به محیط زیست، این دغدغه‌ها را در مرکز فرآیندهای تولید قرار داده است. در همین راستا، این شرکت موفق به اخذ گواهینامه مدیریت زیست محیطی ISO 14001 شده است.

فرآیند تولید Lean

سراسر فرآیند تولید از زمان طراحی مفهومی تا تحویل نهایی به مشتری با به‌کارگیری پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌هاست تا بالاترین کیفیت و کمترین خطاهای تولید را تضمین نماید.

پشتوانه زنجیره ارزش Cepex قابلیت‌های زیر است:

– یک تیم تخصصی تحقیق و توسعه برای ارائه محصولات و پیشرفت‌های جدید
– یک دپارتمان کامل پروژه برای مساعدت مشتریان در انتخاب درست محصولات
– آخرین نسل ماشین‌های قالب گیری تزریقی، روبوتیک و اتوماسیون
– مرکز هوشمند لجستیک
– دپارتمان کیفیت جهت ارائه خدمات پس از فروش

*تمرکز اصلی تیم Cepex بر خدمات مشتریان است.

ظرفیت عظیم تولید :

۳۳هزار متر مربع ( برای قالبگیری در منطقه لاگاریگا ) + ۴۶۰۰متر مربع برای گرانولرها
۴۴ ماشین قالب گیری تزریقی + ۲۶ دستگاه گرانول سازی
مصرف سالانه ۴۳۰۰ تن در سال از بهترین مواد اولیه تولید اروپا
تولید ۱.۸ میلیون ولو در سال
تولید ۸.۳ میلیون اتصالات در سال

کاربردها

 • صنایع هوافضا
  این صنعت نیاز به تجهیزات ضد خوردگی، مقاوم در برابر دماهای بالا و پایین، سبک، فشرده، ایمن دارد که به سادگی قابل نصب و استفاده باشند. شرکت Cepex در طراحی، تولید و کنترل کیفی محصولات و مواد اولیه حداکثر دقت را صرف می‌کند تا کلیه این نیازها برآورده گردد.
 • صنایع غذایی
  سیستم‌های انتقال در صنایع غذایی و آشامیدنی نیازمند حداکثر دقت و ایمنی برای استفاده بهینه در این بخش‌هاست. Cepex با استفاده از مواد اولیه استاندارد مناسب اینگونه مصارف و کنترل تک تک شیرآلات صنعتی، امکان ارائه محصول به صنایع غذایی را دارد.
 • صنایع شیمیایی
  پر کردن تانک‌ها، رقیق‌سازی محلول‌ها، خنثی‌سازی، دوزینگ مواد شیمیایی، تکنولوژی ممبران، خنک ‌سازی، تعویض یون و … نیاز به تجهیزات با کیفیتی دارد که بیشترین مقاومت، بهترین عملکرد و حداکثر ایمنی را در این شرایط تامین کنند.
 • انرژی
  فرآیندهای خنک‌سازی ثانویه، گرمایش، گردش مجدد و یا تنظیم میزان مواد برای آب یا سایر مواد فرآیندی شیمیایی که معمولا برای قطعات فلزی خوردگی ایجاد می‌کند اما برای قطعات پلاستیکی نظیر PVDF یا PP-H مناسب است.
 • آب و فاضلاب
  نمک زدایی، تصفیه آب و فرآیند تامین، تصفیه فاضلاب، بازیافت (فیلتراسیون، اسمز معکوس) و … نیازمند محصولاتی است که قادر به تحمل غلظت‌های بالای مواد شیمیایی باشد و طراحی آن افت فشار را به حداقل برساند و امنیت حداکثری عملیات و امکان اتوماسیون فرآیند را به همراه داشته باشد.
 • انرژی‌های تجدید پذیر
  فرآیند‌های خنک ‌سازی ثانویه، گرمایش، گردش مجدد و یا تنظیم میزان مواد که معمولا از آب یا سایر مایعات غیر خورنده استفاده می‌کنند که قابلیت انحلال سایر مواد در خود را دارند. Cepex امکان ارائه شیرآلات دستی یا اتوماتیک در سایزها و جنس‌های مختلف را برای تامین نیازهای سیستم‌های مختلف دارد.
 • صنایع خوردو
  محصولات Cepex در کیفیت مورد نیاز تامین هوای فیلتر شده و سیالات مورد استفاده در فرآیند مونتاژ و رنگ آمیزی و الزامات تکرار پذیری، دوام و قابلیت اطمینان بخش خودروسازی تولید می‌شود.
 • فیلتراسیون
  ارائه انواع محصولات ویژه برای فیلترهای ورودی و خروجی، کنترل جریان، پاکسازی، سیستم‌های اتوماسیون و … برای انواع مختلف صنایع فیلتراسیون بسته به ماده فیلتر شده و ذراتی که باید جداسازی شوند: فیلتراسیون مکانیکی، شیمیایی، اولترا، نانو و …
 • معادن
  محصولات Cepex به‌طور کامل از مواد پلاستیکی ساخته شده‌اند و از این رو، از نظر الکتریکی نارسانا و ضد انفجار هستند. نصب آن‌ها آسان و بدون نیاز به ابزار ویژه است. در صنایع معدنی، امنیت محیط‌های مستعد انفجار از اهمیت زیادی برخوردار است. نصب آسان و سریع، امکان نگهداری و تعویض آسان قطعات از الزامات این صنایع است.
 • صنعت
  همه کارخانجات نیازمند انتقال و هدایت سیالات در سیستم‌ها و تجهیزات مختلف است. الزامات هر کارخانه و صنعت ویژگی‌های خاص خود را دارد. Cepex قادر به ارائه محصولات سازگار با نیازهای مشتریان به‌صورت اختصاصی است.
 • صنایع دارویی
  این بخش نیازمند حداکثر قابلیت اطمینان در فرآیندها از جمله کنترل دمایی با تنظیم آب سرد، فرآیندهای خالص سازی آب و … است. بنابراین لازم است که تجهیزات بسیار پاکیزه باشد تا کلیه استانداردهای مورد نیاز این بخش را برآورده نماید.
 • پالپ و کاغذ سازی
  برای این پروسه‌ها نیاز به انواع خاصی از شیرآلات صنعتی از جنس خاص است. شیرآلات Corzan CPVC شرکت Cepex بهترین گزینه برای این کارخانجات هستند.

ثبت سفارش

اطلاعات خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.