ako

AKO

AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH یک شرکت آلمانی خانوادگی است که در سال ۱۹۴۸ پایه گذاری شد.

تولید و فروش پینچ ولوها در همان ابتدای کار و در سال ۱۹۸۵ آغاز شد. در سال ۱۹۹۶ اولین شعبه مستقل به نام AKO INNOVATIONS S.A.S در فرانسه مستقر گردید. از آن زمان، محصولات این شرکت در هر دو مجموعه آلمان و فرانسه تولید می‌شود. هر دو شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2015 هستند و به‌علاوه، با سازگاری با آخرین استانداردها و نیازهای بازار بالاترین کیفیت و ایمنی محصولات را تضمین می‌کنند.

شیرآلات و اتصالات صنعتی AKO

محصولات AKO

شرکت انگلیسی AKO UK Ltd در سال ۱۹۹۸به هدف توزیع بهتر محصولات AKO در بریتانیا و ایرلند راه‌اندازی شد.

AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH در حال حاضر با ۳۰ نماینده بین المللی کار می‌کند و بنابراین امکان ارائه خدمات به سراسر جهان را داراست. فراهم بودن مقادیر زیاد موجودی به پاسخگویی سریع و خدمات جامع این شرکت به مشتریان کمک می‌کند.

شیرآلات و اتصالات صنعتی این شرکت اختصاصا برای ایزولاسیون و تنظیم مواد خورنده و چسبنده طراحی شده است و واضح است که این محصولات می‌توانند جهت تنظیم و کنترل سایر مواد نیز به‌کار گرفته شوند.

برای پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان، طیف محصولات AKO در حال حاضر محصولاتی نظیر پینچ ولو، شیر چاقویی، اتصالات ویژه و لوازم مختلف مرتبط را در برمی‌گیرد:

  • پینچ ولو (شیر گلویی): شیر گلویی یا پینچ ولو یک نوع شیر است که با فشار دادن مجرای لاستیکی داخل شیر، جریان سیال را کنترل می کند. این شیر برای سیالات دارای ذرات جامد، ساینده و خورنده مناسب است. شیر گلویی از طراحی ساده ای برخوردار است و نیاز به نگهداری کمی دارد. پینچ ولو دارای انواع گوناگونی می باشد:
  1. پینچ ولوهای با عملگر بادی: پینچ ولوهای اتوماتیک یا شیرهای پینچ اتوماتیک با استفاده از عملگرهای نیوماتیک، هیدرولیک یا الکتریکی، جریان سیال را با فشار دادن یک مجرای لاستیکی کنترل می کنند. 
  2. پینچ ولو با نیوماتیک

 

**پینچ ولوها دارای وزن پایین، ابعاد کوچک، طراحی ساده، آشفتگی و اصطکاک حداقلی، بدون آلودگی، مکانیزم سریع و هزینه ساخت و نگهداری پایین هستند. اما این شیرها برای فشار و دمای عملیاتی بالا، جریان دارای اغتشاش و سیستم های دارای خلا مناسب نیستند

  • اسلیو برای پینچ ولو: اسلیو یا غلاف پینچ ولو یکی از اجزای مهم این نوع شیرها است. این غلاف، که به صورت لاستیکی تولید می‌شود، نقش حیاتی در عملکرد پینچ ولو دارد. غلاف لاستیکی در انواع NBR و EPDM تولید می شود.

 

  • شیر چاقویی (شیر کشویی)
  • مانومتر پایپ
  • شیر فشارشکن
  • لوازم جانبی

 

شیرآلات ako
شیرآلات AKO
شیرآلات ako
شیرآلات AKO
شیرآلات ako
شیرآلات AKO
شیرآلات ako
شیرآلات AKO

با ما تماس بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات AKO، استعلام قیمت و همچنین سفارش محصول مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

با توجه به نوآوری‌های این شرکت در تکنیک‌های تولید، محصولات با کیفیت بالا در قیمت‌های بسیار رقابتی عرضه می‌شوند و در دسترس بودن آن‌ها در سراسر جهان باعث شده که شرکت AKO در نقش پیشرو در بازار پینچ ولوهایی که با هوا کار می‌کنند، ظاهر شود. 

AKO با شرکت‌های بسیار زیادی در سراسر جهان در بخش‌های مختلف صنعت کار می‌کند. مشتریان AKO بخش‌های متنوعی نظیر صنایع شیمیایی، غذایی، کاغذ، نیروگاه، تکنولوژی بازیافت، تصفیه فاضلاب و به‌ویژه صنایع معدنی، سیمان، شن و ماسه و بخش‌های مهندسی سیلو را در برمی‌گیرد.

از فاکتورهای موفقیت AKO می‌توان به ارتباطات طولانی مدت و موثر این شرکت با مشتریان اشاره کرد. تعهد AKO به مشتریان موجود و جدید ارائه تجهیزات با کیفیت و بهترین خدمات ممکن است.

ثبت سفارش

اطلاعات خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.