کیزایران

کیزایران

کارخانه کیزایران در سال ۱۳۶۳ تاسیس شده و دارای ۳۵ سال تجربه است. کیزایران اولین تولیدکننده شیر فلکه‌های کشویی برنجی در ایران است و از برترین تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی ساختمانی و تاسیساتی به شمار می‌آید. کیزایران دارای افتخارات، جوایز و استانداردهای مختلفی است که شامل جوایز بین‌المللی کیفیت، نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، کارآفرین نمونه از جشنواره قهرمانان، مدیر نمونه در همایش تولیدکنندگان نمونه کشور، شرکت برتر در جشنواره قهرمانان صنعت است.

دانلود کاتالوگ‌ها :

شیرآلات کیزایران

شرکت کیزایران همواره در تلاش برای برابری تولید ملی با استانداردهای جهانی است و اکنون تبدیل به یکی از تولیدکنندگان برتر شیرآلات صنعتی ساختمانی و تاسیساتی تبدیل شده است. شرکت کیزایران همواره رضایت مشتری و ارتقای کیفیت محصولات خود را از اهداف اصلی کارخانه خود قرار داده است. همچنین شرکت کیزایران با مراکز علمی و تحقیقاتی همکاری دارد و با حضور در عرصه‌های بین‌المللی از توانمندی‌های شرکت کیزایران به حساب می‌آید. یکی از ارزش‌های پیشنهادی شرکت سیال کنترل به شما مشتریان عزیز، کیفیت بالای محصول است و در همین راستا برندهایی را در سبد کالایی خود تعریف می‌کند که از برترین تولیدکنندگان ایرانی ارائه می‌شوند. شرکت بازرگانی سیال کنترل موفق به اخذ نمایندگی کیزایران در سال ۹۸ گردید.

کیزایران، برندی برجسته و متخصص در تولید شیرآلات برنجی

حتما می‌دانید که شیرآلات برنجی نقش مهمی در تاسیسات ساختمان دارند و محصولات کیزایران با تنوع بسیار بالا، کیفیت متمایز نسبت به رقبا و قیمت کاملا رقابتی، سهمی بسیار بزرگ در بازار شیرآلات برنجی دارد. شیرآلات کیزایران از جنس برنج فورج‌پذیر تولید شده و فرم اصلی دنده‌ها از نوع اینچی است. در سیستم تولید به وسیله فورج، فاصله بین مولکولی تا سرحد امکان کم می‌شود و مقاومت بدنه را در آزمایشات تست تخریب بالا می‌برد، در نتیجه تحمل فشارکاری افزایش پیدا می‌کند.

محصولات کیزایران

شیر شبکه
شیر شبکه
شیر سوزنی
شیر سوزنی
فیلتر گازی
فیلتر گازی
شیر واشری
شیر واشری
شیر پیسوار
شیر پیسوار
صافی y
صافی y
شیر کلکتور کوپلی
شیر کلکتور کوپلی
شیر کلکتور توپیچ
شیر کلکتور توپیچ
شیر کلکتوری رو پیچ
شیر کلکتوری رو پیچ
شیر یکطرفه سوپاپی
شیر یکطرفه سوپاپی
شیر یکطرفه فنری
شیر یکطرفه فنری
شیر یکطرفه دریچه ای توپیچ
شیر یکطرفه دریچه ای توپیچ
شیر یکطرفه دریچه ای روپیچ
شیر یکطرفه دریچه ای روپیچ
شیر کشویی
شیر کشویی
شیر آتش نشانی
شیر آتش نشانی

ثبت سفارش

اطلاعات خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

  با ما تماس بگیرید

  برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات کیزایران، استعلام قیمت و همچنین سفارش محصول مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  مشخصات فنی محصولات کیزایران

  – شیرهای کشویی و شیرهای یکطرفه فنری

  موجود در سایزهای ۱/۲″ تا ۳″

  – شیرهای سوزنی، شیر سوپاپی،یکطرفه دریچه ای و شیر صافی Y

  موجود در سایزهای ۱/۲″ تا ۲″

  – شیر فشارشکن

  موجود در سایزهای ۱/۲″ تا ۳/۴″

  – شیر آتش نشانی

  موجود در سایز ۱ ۱/۲″

  – شیرهای کلکتوری روپیچ و توپیچ

  موجود در سایزهای ۱/۲″ و ۳/۴″ و ۱″