ارتعاشات صنعتی

ارتعاشات صنعتی

شرکت ارتعاشات صنعتی شرکتی است که به طور خاص، محصولات مورد نیاز تاسیسات صنعتی را تولید می‌کند. در واقع به جرات می‌توان گفت که شرکت ارتعاشات صنعتی توانسته است برای اولین بار برخی تجهیزات مهم صنعتی را تولید کند.

محصولات تولیدی این شرکت قابلیت استفاده در اکثر تاسیسات صنعتی از جمله صنایع مختلف فولاد، شیمیایی، تاسیساتی و غیره و همچنین تجهیزات پتروشیمی، نفت و غیره را دارد.

محصولات تولیدی این شرکت همچنین علاوه بر بی‌نظیر بودن از نظر ساخت و طراحی، از کیفیت مطلوب و قیمت مناسب برخوردار هستند. در این مقاله انواع محصولات و مزایای خرید از نمایندگی ارتعاشات صنعتی را برای شما بیان می‌کنیم. یکی دیگر از برندهای قدرتمند از سبد کالایی سیال کنترل، یک نام کاملا آشنا و محبوب در تولید لرزه گیرهای صنعتی، ارتعاشات صنعتی ایران است. همانطور که آگاه هستید لرزه گیرها نقش بسیار مهمی را در تاسیسات انجام می‌دهند. این قطعه با جذب لرزش و حرکات ناخواسته در خطوط و داکت‌ها موجب افزایش طول عمر، کاهش سر و صدا و استهلاک در پمپ‌ها، کمپرسور، توربین‌ها و وسایر تجهیزات می‌شوند. عدم استفاده از لرزه‌گیر های با کیفیت می‌تواند تبعات بسیار جدی و غیرقابل جبرانی نظیر ترکیدگی خطوط را در پی داشته باشد اگر می‌خواهید لرزه گیری با گارانتی مادامالعمر داشته باشید پیشنهاد ما برند ارتعاشات صنعتی ایران است که با سابقه بیش از ۵۰ سال در این صنعت باکیفیت‌ترین محصولات موجود در بازار را ارائه می‌دهند.

محصولات ارتعاشات صنعتی ایران

شیلنگ هیدرولیک ارتعاشات صنعتی ایران
شیلنگ هیدرولیک ارتعاشات صنعتی ایران
اتصالات پارچه ای ارتعاشات صنعتی ایران
اتصالات پارچه ای ارتعاشات صنعتی ایران
شیلنگ ‌های فلزی (مارین) ارتعاشات صنعتی ایران
شیلنگ ‌های فلزی (مارین) ارتعاشات صنعتی ایران
لرزه گیرهای لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایران
لرزه گیرهای لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایران
اتصالات آکاردئونی (تنش) ارتعاشات صنعتی ایران
اتصالات آکاردئونی (تنش) ارتعاشات صنعتی ایران

برند ارتعاشات صنعتی توانسته است محصولات کاربردی مختلفی را تولید کند. هر یک از این محصولات قابلیت استفاده در صنایع و تاسیسات مختلف را دارند. این محصولات معمولا جزو محصولات ضروری هستند که صاحبان تاسیسات صنعتی باید آن‌ها را خریداری کنند. به همین منظور محصولات ارتعاشات صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تولید شده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

 

لرزه‌گیرهای لاستیکی ارتعاشات صنعتی ایران

لرزه گیرهای لاستیکی به طور معمول در کارخانه‌ها یا سایر تاسیسات صنعتی کاربرد دارند. لرزه گیرهای لاستیکی ارتعاشات صنعتی عمدتا به جهت جداسازی یا کنترل لرزش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. به چند دلیل مهم، استفاده از لرزه گیرهای لاستیکی در تاسیسات صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله موارد مهمی که لرزه گیرهای لاستیکی در آن‌ها کاربرد دارند شامل موارد زیر است:

۱- ممکن است برخی ماشین‌آلات و قطعاتی که در تاسیسات صنعتی استفاده می‌شوند، نسبت به لرزش حساس باشند. لرزه گیرهای لاستیکی از این قطعات محافظت کرده و مانع از فرسودگی آن‌ها می‌شوند.

۲- لرزه گیرهای لاستیکی صدای تولید شده توسط ماشین‌آلات را کاهش داده و از انسان‌هایی که در اطراف این ماشین‌آلات تردد می‌کنند در برابر این ارتعاشات محافظت می‌کند.

۳- لرزش‌ها ممکن است در کیفیت کالایی که تولید می‌شود تاثیر منفی بگذارند. لرزه گیرهای لاستیکی مانع از این آسیب‌ها می‌شوند.

به طور کلی ممکن است هر یک از تجهیزات صنعتی شامل قطعه‌ای باشند که فرکانس تولید می‌کند. وقتی بخشی از دستگاه با این فرکانس در ارتباط باشد باعث آسیب به آن بخش خواهد شد. در واقع فرکانس‌ها می‌توانند ساییدگی یا پارگی را به همراه داشته باشند و به دنبال آن نیز احتمال خراب شدن کامل دستگاه وجود دارد.

به همین دلیل است که استفاده از این محصول ارتعاشات صنعتی برای تمام تاسیسات صنعتی ضروری است. چرا که لرزه گیرهای لاستیکی باعث کاهش و جداسازی ارتعاشات و فرکانس‌ها می‌شوند. در نتیجه با خرید لرزه گیرهای لاستیکی احتمال آسیب به تجهیزات صنعتی بسیار کاهش می‌یابد. همچنین این محصول شرکت ارتعاشات صنعتی، محیط ایمن‌تری را برای افرادی که در تاسیسات صنعتی کار می‌کنند ایجاد ‌می‌کند. چرا که لرزه گیرهای صنعتی مانع از رسیدن فرکانس‌ها و ارتعاشات به بدن افراد و آسیب به آن‌ها می‌شود.

اتصالات آکاردئونی ارتعاشات صنعتی ایران

اتصالات آکاردئونی اتصالاتی انعطاف‌پذیر هستند که جایگزین اتصالات سخت می‌شوند. در واقع در برخی از صنایع مانند صنایع پتروشیمی، موادی که از لوله‌ها عبور می‌کنند ارتعاشاتی را به همراه دارند. به همین دلیل این ارتعاشات می‌توانند اتصالات صنعتی سخت را به مرور زمان فرسوده کرده و حتی باعث از بین رفتن آن‌ها شوند.

اما اتصالات آکاردئونی به دلیل قابلیت انعطاف‌پذیری این ارتعاشات را به خود جذب می‌کنند. در واقع می‌توان گفت این محصول ارتعاشات صنعتی نیز همانند لرزه گیرها عمل می‌کند. با این تفاوت که لرزه‌های ناشی از عبور سیالات داخل لوله‎‌ها را به خود به جذب می‌کند. در نتیجه اتصالات آکاردئونی که از جنس فولاد هستند در صنایع مختلف کاربرد داشته و مانع از آسیب به اتصالات صنعتی می‌شوند.

اتصالات آکاردئونی همچنین به دلیل فولادی بودن، قادرند درجه حرارت و فشار بالا را تحمل کنند. به همین دلیل لازم است صاحبان صنایع مختلف که با مواد با درجه حرارت بالا یا فشار بالا کار می‌کنند مانند صنایع نفت، پتروشیمی و غیره این محصول ارتعاشات صنعتی ایران را خریداری کنند.

شیلنگ‌های فلزی (مارین) ارتعاشات صنعتی ایران

یکی از مهم‌ترین مزایای شیلنگ های فلزی قابلیت انعطاف‌پذیری آن‌هاست. معمولا در بسیاری از صنایع نمی‌توان از لوله ها جهت انتقال مواد استفاده کرد. به همین دلیل ضروری است که صاحبان صنایع از محصولات با انعطاف‌پذیری بالاتری نسبت به لوله‌ها استفاده کنند. شیلنگ های فلزی مارین همان چیزی هستند که صنایع مختلف از جمله صنایع پتروشیمی، نفت و غیره به آن نیاز دارند.

شیلنگ های فلزی همچنین علاوه بر انعطاف‌پذیری بالا دارای مزایای دیگری از جمله مقاوت در برابر خوردگی و فشار، قابلیت جذب ارتعاشات، تحمل درجه حرارت و فشار بالا هستند. به همین دلیل شرکت ارتعاشات صنعتی این محصول را با کیفیتی مطلوب و برای اولین بار تولید کرده و در اختیار صاحبان صنایع قرار داده است.

اتصالات پارچه‌ای ارتعاشات صنعتی ایران

اتصالات پارچه ای از طیف گسترده‌ای از پارچه‌های صنعتی تولید می‌شوند. یکی از مهم‌ترین مزیت اتصالات پارچه‌ ای این است که همانند لرزه گیرها عمل کرده و می‌توانند ارتعاشات ناشی از انتقال مایعات را به خود جذب کنند. این شرکت دو نوع مختلف از اتصالات پارچه ای را تولید کرده است. یکی اتصالات پارچه ای نوع L که برای انتقال هوا کاربرد دارد. و دیگری اتصالات پارچه ای نوع R که برای گازهای ناشی از احتراق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

شیلنگ هیدرولیک ارتعاشات صنعتی ایران

شیلنگ هیدرولیک از جمله محصول مهم دیگری است که در صنایع کاربرد دارد. شیلنگ های هیدرولیک ترکیبی از لوله‌های لاستیکی مصنوعی، مارپیچ‌های فلزی با انعطاف بالا و همچنین روکش‌های لاستیکی مصنوعی هستند. علاوه بر اینکه شیلنگ هیدرولیک قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی دارد طیف وسیعی از کاربردهای مهم صنعتی را نیز شامل می‌شود. از جمله کاربردهای شیلنگ هیدرولیک شامل موارد زیر است:

• تحمل درجه حرارت بالا
• استفاده از روغن‌های هیدرولیک
• انتقال روغن‌ها با منشا پلی گلیکول و امولسیون‌های روغن و آب
• ایجاد خطوط مکش و برگشت برای مایعات هیدرولیکی مبتنی بر آب
• تحمل فشار قوی

شرکت ارتعاشات صنعتی ایران انواع مختلفی از شیلنگ های هیدرولیک از جمله شیلنگ هیدرولیک دارای اتصال فشاری یا بدون بست، شیلنگ هیدرولیک فشار ضعیف، شیلنگ هیدرولیک فشار متوسط و فشار قوی را با کیفیتی مطلوب تولید کرده است. صاحبان صنایع می‌توانند با محصولات شرکت ارتعاشات صنعتی  را با کیفیت و قیمت مناسب از بازرگانی سیال کنترل خریداری کنند.

ثبت سفارش

اطلاعات خود را ثبت کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

    با ما تماس بگیرید

    برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات ارتعاشات صنعتی ایران، استعلام قیمت و همچنین سفارش محصول مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

    نمایندگی ارتعاشات صنعتی

    همان‌طور که می‌دانید خرید از نمایندگی ارتعاشات صنعتی ایران مزایای بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله مهم‌ترین این مزیت‌ها این است که با خرید از نمایندگی، خدمات پس از فروش نیز شامل خرید شما می‌شود. به این معنی که همواره پس از خرید محصول می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل با نمایندگی تماس گرفته و از کارشناسان شرکت ارتعاشات صنعتی راهنمایی بگیرید.

    همچنین لازم به ذکر است که شما با خرید این محصولات از نمایندگی ارتعاشات صنعتی ایران باعث رونق تولید این شرکت بزرگ خواهید شد. بنابراین نه تنها در مورد این شرکت بلکه در مورد هر شرکت دیگری، بهتر است که به جهت احترام به تولید کننده، دریافت مزایای بیشتر و همچنین اطمینان از اصالت محصول، از نمایندگی تولیدکننده آن محصول خریداری کنید.