درباره سیال کنترل بیشتر بدانید

شرکت بازرگانی سیال کنترل، فعال در زمینه تامین و تجهیز شیرآلات و اتصالات صنعت پایپینگ در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، ساختمان، معدن و فولاد کشور بوده و توانسته با گسترش محصولات و خدمات خود و بهبود کیفیت آن‌ها، با تولید کنندگان مطرح داخلی (برند میراب) و خارجی (برندهای Cepex، Effebi، Ako) همکاری کند. هدف شرکت سیال کنترل، همواره کمک به پیشبرد پروژه‌های ملی و صنعتی و منافع سهامداران بوده است.

ماموریت ما

شرکت سیال کنترل در سال ۱۳۸۵ با هدف تامین اقلام صنعتی و تاسیساتی (از قبیل شیرآلات و اتصالات صنعتی) طرح‌ها و پروژه‌های آب، گاز، نفت و پتروشیمی، وارد اقتصاد آب، فاضلاب، نفت، گاز و پتروشیمی کشور گردید.

این شرکت با استفاده از توانایی‌های کامل خود در حوزه مهندسی، تدارکات، ارزیابی و تجهیز، قادر به ارائه خدمات به پروژه‌های متعدد در ابعاد ملی و منطقه‌ای در صنعت آب و فاضلاب و همچنین نفت و گاز و پتروشیمی گردیده است. شرکت سیال کنترل به منظور افزایش ظرفیت خود، رابطه استراتژیک با بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده داخلی و خارجی ایجاد نموده و با تاسیس واحدهای اقماری متعدد خدمات خود را در مناطق مختلف ارائه می‌نماید. از جمله این واحدها علاوه بر دفتر مرکزی شرکت سیال کنترل در خیابان ظفر، می‌توان به واحد واقع در منطقه پارک شهر، واحد واقع در بازار بزرگ آواجنرال و همچنین انبار با متراژ ۱۲۰۰ متر مربع در منطقه شورآباد تهران اشاره نمود.

جذب نیروهای متخصص و مجرب با هدف ایجاد بستر مناسب به منظور توسعه فعالیت‌هایش نمایندگی رسمی کارخانجات معتبر داخلی از قبیل شرکت میراب، ارتعاشات صنعتی ایران، اتصالات پلی اتیلن تکاب اتصال دماوند، لوله‌های پلی اتیلن پلارک پلاستیک و FICO VALVES، باعث ایجاد تمایز در ارائه خدمات و سبد محصولات این شرکت گردیده است. همچنین این شرکت با توجه به اهمیت و لزوم واردات برخی اقلام اساسی در صنعت و پروژه‌های آب و فاضلاب، نماینده رسمی شرکت‌های معتبر اروپایی از قبیل CEPEX اسپانیا و EFFEBI ایتالیا در ایران است.

شرکت بازرگانی سیال کنترل همیشه در بازارهای مرتبط، حضوری فعال و گسترده داشته است و با تکیه بر زنجیره تامین مناسب و نیروی انسانی متخصص و شایسته خود، توانسته است رضایت مشتریان خود را بدست آورد. این شرکت با مشاوره مهندسی و تخصصی به مشتریان خود و همچنین تامین شیرآلات، اتصالات و سایر تجهیزات پتروشیمی، نفت و گاز و آب و فاضلاب، از رقبای خود پیشی گرفته است.

استفاده از آخرین نرم افزارهای روز دنیا برای ارتباط با مشتریان، گستره‌ی تامین محصولات، آموزش تخصصی پرسنل، اعطای اعتبارات مالی به کارفرمایان و پیمانکاران پروژه‌های صنعت پایپینگ و مشتری مداری از دیگر ویژگی‌های شرکت بازرگانی سیال کنترل است.

سال تجربه
مشتری راضی
پروژه تکمیل شده
محصول

ارزش‌های ما

  • تعهد به کار و وفاداری متقابل، عامل موفقیت شرکت
  • اعتقاد به “پندار نیک، گفتار نیک، کردار نیک“ برای ایجاد حس خوب در زندگی و تعالی انسان
  • تلاش برای ارتقای کیفیت و سلامت زندگی نیروی انسانی به عنوان یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های شرکت
  • تحقق اهداف و محوریت اخلاقی شرکت با رعایت صداقت، احترام متقابل، مسئولیت پذیری، وجدان کاری، امانتداری و روحیه کار تیمی
  • ایجاد انرژی مثبت در محیط کار، با برقراری نظم و زیباسازی فضای داخلی شرکت
  • تلاش جهت حفظ منافع سهامداران و پرسنل شرکت
شرکت سیال کنترل
شرکت سیال کنترل

چشم انداز ما

شرکت بازرگانی سیال کنترل در فاز اول توسعه قصد دارد تا در ده سال آینده، یکی از بزرگترین واردکنندگان محصولات با کیفیت در صنعت پایپینگ، تامین و تجهیز نفت و گاز و تجهیزات پتروشیمی کشور گردد.

همچنین چشم انداز این شرکت در فاز دوم توسعه، تولید بعضی از محصولات در داخل کشور است که با توجه به گستره شبکه توزیع نمایندگان و استفاده از نیروهای انسانی متخصص، این امر محقق شده و شرکت سیال کنترل در بازارهای داخلی، خارجی و منطقه‌ای پیشرو خواهد شد.

ارزش‌های سازمانی

ارزش‌های سازمانی اصول و چارچوب‌هایی هستند که تمام همکاران به آن وفادارند و فراتر از هر قانون و قاعده‌ای قرار می‌گیرد.

تمام استراتژی‌ها، تاکتیک‌ها، برنامه‌ها و اقدام‌ها باید با رعایت این ارزش‌های کلیدی تنظیم و اجرا شوند و هیچ مقامی حق ندارد یک گام برخلاف آن بردارد.

سیال کنترل نیز به عنوان یکی از شرکت‌های پایبند به اصول و ارزش‌ها، تلاش بسیاری در ایجاد موارد مهمی به عنوان ارزش و فرهنگ سازمانی می‌نماید و تمامی همکاران مجموعه از مدیرعامل، کارمندان و … خود را موظف به رعایت این اصول می‌نمایند.

از مهمترین ارزش‌های سیال کنترل می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

گواهینامه‌ها