AKO

mirab

AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH یک شرکت آلمانی خانوادگی است که در سال ۱۹۴۸ پایه گذاری شد.

تولید و فروش پینچ ولوها در همان ابتدای کار و در سال 1985 آغاز شد. در سال ۱۹۹۶ اولین شعبه مستقل به نام AKO INNOVATIONS S.A.S در فرانسه مستقر گردید. از آن زمان، محصولات این شرکت در هر دو مجموعه آلمان و فرانسه تولید می‌شود. هر دو شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2015 هستند و به‌علاوه، با سازگاری با آخرین استانداردها و نیازهای بازار بالاترین کیفیت و ایمنی محصولات را تضمین می‌کنند.

شرکت انگلیسی AKO UK Ltd در سال ۱۹۹۸به هدف توزیع بهتر محصولات AKO در بریتانیا و ایرلند راه‌اندازی شد.

AKO Armaturen & Separationstechnik GmbH در حال حاضر با ۳۰ نماینده بین المللی کار می‌کند و بنابراین امکان ارائه خدمات به سراسر جهان را داراست. فراهم بودن مقادیر زیاد موجودی به پاسخگویی سریع و خدمات جامع این شرکت به مشتریان کمک می‌کند.

برای پاسخگویی بهتر به نیازهای مشتریان، طیف محصولات AKO در حال حاضر محصولاتی نظیر شیر چاقویی، اتصالات ویژه و لوازم مختلف مرتبط را در برمی‌گیرد:

  • پینچ ولو (شیر گلویی)
  • پینچ ولوهای (اتوماتیک) 
  • پینچ ولو با کنترل دستی
  • اسلیو برای پینچ ولو
  • شیر چاقویی (شیر کشویی)
  • مانومتر پایپ
  • شیر فشارشکن
  • لوازم جانبی

شیرآلات و اتصالات صنعتی این شرکت اختصاصا برای ایزولاسیون و تنظیم مواد خورنده و چسبنده طراحی شده است و واضح است که این محصولات می‌توانند جهت تنظیم و کنترل سایر مواد نیز به‌کار گرفته شوند.

با توجه به نوآوری‌های این شرکت در تکنیک‌های تولید، محصولات با کیفیت بالا در قیمت‌های بسیار رقابتی عرضه می‌شوند و در دسترس بودن آن‌ها در سراسر جهان باعث شده که شرکت AKO در نقش پیشرو در بازار پینچ ولوهایی که با هوا کار می‌کنند، ظاهر شده است.

AKO با شرکت‌های بسیار زیادی در سراسر جهان در بخش‌های مختلف صنعت کار می‌کند. مشتریان AKO بخش‌های متنوعی نظیر صنایع شیمیایی، غذایی، کاغذ، نیروگاه، تکنولوژی بازیافت، تصفیه فاضلاب و به‌ویژه صنایع معدنی، سیمان، شن و ماسه و بخش‌های مهندسی سیلو را در برمی‌گیرد.

از فاکتورهای موفقیت AKO می‌توان به ارتباطات طولانی مدت و موثر این شرکت با مشتریان اشاره کرد. تعهد AKO به مشتریان موجود و جدید ارائه تجهیزات با کیفیت و بهترین خدمات ممکن است.

محصولات Ako