میراب

mirab

 

شرکت میراب در سال ۱۳۵۸ فعالیت خود را شروع نمود. اولین فضایی که مجموعه میراب در آن آغاز به کار نمود در تهران با نام فرمینکار و در حوزه مدلسازی و ریخته گری بود. اما به مرور زمان در اواسط دهه شصت شروع به تولید انواع شیرآلات صنعتی در حوزه صنعت آب و فاضلاب با بالاترین کیفیت و با توجه به استانداردهای بین المللی نمود.

محصولات میراب در همان ابتدای فرآیند تولید با استقبال بسیار خوشایندی از سوی مسئولین مربوطه مواجه شد تا جایی که امروزه حدود ۹۰۰۰ مدل مختلف از شیرآلات صنعتی و اتصالات صنعتی صنایع مختلف را با بالاترین کیفیت جهانی تولید می‌کند.

نام میراب توسط آقای مهندس توجه، بنیان گذار مجموعه، درخور نوع فعالیت‌هایی که شرکت میراب انجام می‌دهد، انتخاب شده است.

در حال حاضر شرکت میراب تامین‌کننده و تجهیزکننده بزرگترین پروژه‌های آب و فاضلاب، نیروگاهی و تصفیه‌خانه‌های میهن اسلامیان است.

گواهینامه‌های شرکت میراب شامل گواهینامه کیفیت کالا از کمپانی لویدزرجستر از کشور انگلستان ،ISO 9001 ،ISO 14001 ،OHSAS 18001 از کمپانی دی کیو اس آلمان و گواهینامه کیفیت از موسسه دی وی جی دبلیو آلمان می‌باشد. 

کارخانه شرکت میراب دارای واحد ماشین کاری با بیش از ۱۰۰ دستگاه ماشین آلات براده برداری اونیورسال و CNC با قابلیت براده برداری قطعات تا تناژ ۱۰۰ تن، واحد ریخته‌گری با کوره‌های القایی فرکانس متوسط، دو واحد رنگ پودری، واحدهای آزمایشگاه‌های متعدد در علوم شیمی، مکانیک و غیره و انواع دستگاه تست کششی و ضربه و .... می‌باشد.

بازرگانی سیال کنترل نمایندگی میراب در ایران است و شما می‌توانید شیرآلات و اتصالات میراب را از طریق این شرکت تهیه کنید.

شیر کشویی میراب

شیر گلوب میراب

شیر یکطرفه میراب

شیر پروانه ای میراب

شیر هوا میراب

اتصالات میراب

شیر صافی میراب

شیر با کاربرد خاص میراب

شیر آتش نشانی میراب

شیر ویفری میراب

شیر کنترل اتوماتیک میراب