کیز ایران

mirab

کارخانه کیز ایران در سال ۱۳۶۳ تاسیس شده و دارای ۳۵ سال تجربه است. کیز ایران تولین تولیدکننده شیر فلکه‌های کشویی برنجی در ایران است و از برترین تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی ساختمانی و تاسیساتی به شمار می‌آید. کیز ایران دارای افتخارات، جوایز و استانداردهای مختلفی است که شامل جوایز بین‌المللی کیفیت، نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، کارآفرین نمونه از جشنواره قهرمانان، مدیر نمونه در همایش تولیدکنندگان نمونه کشور، شرکت برتر در جشنواره قهرمانان صنعت است.

شرکت کیز ایران همواره در تلاش برای برابری تولید ملی با استانداردهای جهانی است و اکنون تبدیل به یکی از تولیدکنندگان برتر شیرآلات صنعتی ساختمانی و تاسیساتی تبدیل شده است. شرکت کیز ایران همواره رضایت مشتری و ارتقای کیفیت محصولات خود را از اهداف اصلی کارخانه خود قرار داده است. همچنین شرکت کیز ایران با مراکز علمی و تحقیقاتی همکاری دارد و با حضور در عرصه‌های بین‌المللی از توانمندی‌های شرکت کیز ایران به حساب می‌آید.

 

 

یکی از ارزش‌های پیشنهادی شرکت سیال کنترل به شما مشتریان عزیز، کیفیت بالای محصول است و در همین راستا برندهایی را در سبد کالایی خود تعریف می‌کند که از برترین تولیدکنندگان ایرانی ارائه می‌شوند. شرکت بازرگانی سیال کنترل موفق به اخذ نمایندگی کیز ایران در سال ۹۸ گردید.

کیزایران، برندی برجسته و متخصص در تولید شیرآلات برنجی

حتما می‌دانید که شیرآلات برنجی نقش مهمی در تاسیسات ساختمان دارند و محصولات کیزایران با تنوع بسیار بالا، کیفیت متمایز نسبت به رقبا و قیمت کاملا رقابتی، سهمی بسیار بزرگ در بازار شیرآلات برنجی دارد.

شیرآلات کیزایران از جنس برنج فورج‌پذیر تولید شده و فرم اصلی دنده‌ها از نوع اینچی است. در سیستم تولید به وسیله فورج، فاصله بین مولکولی تا سرحد امکان کم می‌شود و مقاومت بدنه را در آزمایشات تست تخریب بالا می‌برد، در نتیجه تحمل فشارکاری افزایش پیدا می‌کند.

مشخصات فنی محصولات کیز ایران

- شیرهای کشویی و شیرهای یکطرفه فنری

موجود در سایزهای 1/2" تا 3"

- شیرهای سوزنی، شیر سوپاپی،یکطرفه دریچه ای و شیر صافی Y

موجود در سایزهای 1/2" تا 2"

- شیر فشارشکن

موجود در سایزهای 1/2" تا 3/4"

- شیر آتش نشانی

موجود در سایز 1 1/2"

- شیرهای کلکتوری روپیچ و توپیچ

موجود در سایزهای 1/2" و 3/4" و 1"

شیرآلات کیزایران