Herbe

mirab

شرکت اسپانیایی HERBE از سال ۱۹۹۴ تولید کننده طیف وسیعی از شیر دروازه ای، شیر چاقویی و شیر یکطرفه برای کاربردهای مختلف صنعتی است.

شیر چاقویی هربه از متریال‌های مختلف و در سایزهای مختلف با عملگر دستی یا پنوماتیک با فلنج‌های ANSI یا DIN برای کنترل سیالات ساخته می‌شوند. یکی از مهمترین صنایعی که از این شیر چاقویی استفاده می کند، صنایع معدنی است که به دلیل دانسیته بالای مواد و سایش شدید ناشی از حرکت سیال، نیاز به استفاده از لاستیک‌های مخصوصی دارند. به این نوع شیرآلات صنعتی اصطلاحا Slurry Valve گفته می‌شود و در صنایع معدنی، پودر و مواد شیمیایی و سیمان کاربرد وسیعی دارند.

شیر یکطرفه، همانگونه که از نام آن برمی‌آید، به منظور جلوگیری از حرکت سیال در جهت مخالف به کار می‌رود. این نوع از شیرآلات صنعتی فقط در جهت دلخواه حرکت سیال باز هستند و در صورت برگشت سیال بسته می‌شوند.

HERBE تولیدکننده انواع مختلفی از شیرهای یکطرفه تک پلیت و دو پلیت است که از متریال‌های مختلف اعم از فولاد کربن، CF8M، برنز، آلومینیم برنز و آلیاژهای خاصی نظیر AISI 904L، SUPERDUPLEX 5A، SUPERDUPLEX 6A، DUPLEX 4A و غیره در سایزهای متنوع تولید می‌شود. مهمترین کاربرد عمومی این ولوها در پمپاژ سیال است. از آن‌ها همچنین در ایستگاه‌های آتشنشانی، کمپرسورهای کم فشار، ایستگاه‌های پمپاژ و شبکه‌های توزیع آب و آبیاری و صنایع پتروشیمی به طور وسیع استفاده می‌شود.  

محصولات برند هربه Herbe